• Facebook Social Icon

Pripravíme pre Vás obložené misy pre Váš počet hostí na Vašu príležitosť. Vhodné na rodinné oslavy, firemné stretnutia, alebo len tak posedenia s priateľmi. Misy si môžte nakombinovať podľa Vaších predstáv z rôznych druhov kvalitných šuniek, salám, syrov, syrových roládiek s dekoráciou zeleniny.

I'm a description

Obložené misy

Ponuka

Obložené chlebíky

U nás si môžte vybrať z viacerých druhov obložených chlebíkov, či už klasiku ako šunkový,salámový, syrový, máte na výber aj z menej tradičných ako lososový, mozzarellový alebo s prosciuttom. Nakombinujte si z viacerých druhov chlebíkov na Vašu rodinnú oslavu narodenín, krstiny, svadbu, stužkovú alebo inú spoločenskú udalosť.

I'm a description

Kanapky

Neviete si vybrať čím pohostiť Vašich hostí? Mame pre Vás riešenie.Ponúkame Vám niečo čo uľahodí Vašej chuti,ale aj Vašim očiam. Misa namixovaných kanapiek obsahuje 5 druhov po 10 kúskov veľmi chutného pečiva s rôznym obložením.

Sladké torty

Sladké torty plné kvalitných surovín a čerstvého ovocia. Vhodné pre oslávenca na narodeninovú oslavu, krstiny, alebo len tak pre potešenie svojho blízkeho. 

Tradičné koláče

Koláče ako od babičky. Tradičné kysnuté štrúdle, pletance, ale aj MINI moravské koláčiky, úhrabkové posúchy, škvarkové pagáčiky, muffinky, ktoré sú vhodné aj ako doplnok na svadbách a rodinných oslavách.

Finger foods

V našej ponuke nájdete Finger foods, ktorý ponúkame či slaný, tak aj sladký. Vhodný na Vaše svadobné hostiny ako doplnok do švédských stolov. Sladký finger foods je veľmi obľúbený na hostinách formou Candy baru.

Mäsové misy

Grilované BBQ kuracie krídeľka, stehienká, misy s mini rezníkmi, či bravčové stehno vcelku v cesnakovej marináde, bravčové kolená, alebo rovno celé prasiatko. To všetko Vám zabezpečíme na párty s Vašimi priateľmi a Vy s tým nebudete mať žiadne starosti.

I'm a description
I'm a description
I'm a description
I'm a description
I'm a description